Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Pataky informatikai...

Milyen a Pataky informatikai szakközép?

Figyelt kérdés
Itt a GYK-n eléggé sok rosszat hallok róla amugy meg akik oda járnak tőlük nem hallottam rosszat.Akkor most mi igaz?A környéken meg a suliba már voltam és azt sem értem miért mondják hogy rossz környék?(főleg az oda jároktol várom a választ,nem azoktol aki valahonan hallotak róla)

2014. ápr. 25. 18:01
 1/2 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Én oda jártam és életem legélvezetesebb 5éve volt(NYEK-el).

Jó oszátlyunk volt, a helyi cigányság akkor mg néha beindult és húzogatni akartak, de ha előtte összebarátkozol velük akkor tuti nincs gond, amúgy is csak a kis 50kilós emberekhez mertek csak odamenni.

Az én tanáraim nagyon jók voltak, bár lehet ennek kis szerencséhez is volt köze, mert van 1-2 elviselhetetlen tanár, de az mindenhol van, amúgy én Elektronikára jártam oda nem Infóra és tudom ajánlani neked is, mert egyik kedvenc tanárom ott tanít azon a szakon :)

Neveket direkt nem írtam, mert ha oda mész úgyis majd kitapasztalod a tanárokat, de én szerettem, jó iskola volt és sokat köszönhetek pár ottani tanárnak, jó irányba terelgettek, pedig nagyon rossz voltam :)

2014. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor remélem nekem is beválik majd..
2014. ápr. 28. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!