Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Schola Europa vagy Raoul...

Schola Europa vagy Raoul Wallenberg? Vélemények?

Figyelt kérdés
A kisgyermekgondozó, - nevelő szak érdekelne, de bármelyik szakról vagy az iskolákról szívesen venném a véleményeket.
2014. ápr. 25. 18:21
 1/2 mancik17 válasza:

No, én azért írok neked, mert én is "ebben a cipőben járok."

Vagy hát nem tudom, hogy te azóta döntöttél-e, találtál jobbat, tájékozódtál-e, (ha igen, kíváncsi lennék mire jutottál) Szóval én is e 2 suli között gondolkozom és azon a szakon amit te is írtál (bár jelenleg engem a pedagógiai ág jobban vonz)

Esetleg ha még nem döntöttél és még érdekelnek az iskolák utánuk járhatnánk közösen. Pl, hogy biztos indítják-e azt a szakot( ez amúgy az egyik félelmem, mert sokan mondták, hogy okj-s képzéseknek ez a nagy veszélye, hogy utolsó pillanatban szólnak, hogy mégsem...)

2014. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Liza Báthory válasza:
én a Wallenbergbe jelentkeztem ilyen szakra :)úgy tudom jó suli :)
2014. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!