Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A jaszberenyi Lehel Vezer...

A jaszberenyi Lehel Vezer Gimnazumrol velemenyek?

Figyelt kérdés
Milyen a kozoseg? Sok a bunko? Sokat kell tanulni? Milyen a koli? Nagyon lepukkant? Hanyan vannak egy szobaba?
2014. ápr. 20. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A közösség attól függ,hogy milyen osztályba kerülsz:) mindenhol vannak bunkók,de azért nem túl sok,cigó 1-2az egész suliban, a koliról csak rosszakat hallok:D én nem voltam kolis de össze van vonva a másik suli diákjaival és közel van a koli a sulihoz:)
2014. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nevess válasza:
41%
Már semmi jót nem lehet róla hallani, Gyakorlóból sokkal jobb eredmények jönnek meg a Liska is jobb már a Lehelnél, Lehelben inkább már drogosom vannak meg ilyen pláza k**** megpáwák
2014. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, én gyakorlós voltam, a barátnőm meg leheles és nekünk jóval nagyobb volt a követelmény, a tanárok is sokkal jobbak és kevésbé "arcra osztályzósak", mint a Lehelben. Ha szépen akarok fogalmazni, a Leheles diákok egy része "Pénz beszél, kutya ugat" alapon kerültek be, volt olyan diák, aki 47 ponttal (ami kevesebb, mint a felvételi pont fele) bekerült. Ráadásul sok a lyukas óra, ami alatt semmit se tudsz csinálni, csak időpocsékolás. Persze nagy a neve, sokaknak ez az első suli, ami beugrik Jászberényről, de szerintem nem érdemes erre alapozni. Ha már berényi középiskola, akkor mindenképpen a Gyakorlót vagy a Liskát ajánlom, tapasztalatból :)
2014. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Liska se egy nagy valami.
2015. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!