Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Munkácsy Mihály Gimnázium...

Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár, vélemények? Többi lent

Figyelt kérdés
Esélytelen a bejutás ha nem vagyok kitűnő, de 5-4-es tanuló és mondjuk a központi jól sikerül? Akik dráma tagozatra járnak mi a véleményük? És egyáltalán jó suli? Már sok jót hallottam róla és nagyon szeretnék bekerülni...! :D

2014. ápr. 25. 20:20
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó iskola sok rokonom oda járt, és az egyik most az ELTE-n tanul. Szerintem be fogsz jutni. Én csak ajánlani tudom.
2014. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenképp ajánlom, jó iskola 4 egész körüli átlaggal. A tanárok magas színvonalon tanítanak, nyitottak a diákok problémáira. (Nyilván vannak unszimpatikusok is, egyéne válogatja) A drámán kibontakoztathatod önmagad, a tánc- és drámaórák teszik igazán színessé ezt a fajta képzést, ahogy a neve is mutatja :) Ha rendesen tanulsz, nyitva állnak előtted az egyetemek is a későbbiekben. Hajrá!
2014. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most is oda járok és nagyon jó suli évvégén 4,7 az átlagom úgy h van pár elég fura tanárom... Drámára lesz asszem vmi felvételi de nembiztos de majd a szecska lesz jó:Dddd az egész suli elött de fel a fejjel:) üdv! 9.es "gólya" ami a Munkácsyban fecskex
2014. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!