Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állami ösztöndíj visszafizetés...

Állami ösztöndíj visszafizetése? Félbehagyott egyetemi tanulmány esetén az egész képzés költségét vissza kell fizetni, vagy csak azt a 2félévet amennyit letöltöttem?

Figyelt kérdés
Elolvastam a szerződést, mielőtt valaki azt mondja, hogy olvassam el, de nem volt világos, mert csak azokra vonatkozóan írt (vagyis nekem úgy jött le), akik nem fejezték be a képzési idő 1,5szeresén belül.
2014. ápr. 28. 17:05
 1/2 reptoid ***** válasza:

Mondanám, hogy olvasd el újra, de úgy néz ki, felesleges lenne :D


Szóval inkább csak felteszek egy kérdést: elvégezted a képzést a képzési idő másfélszeresére belül?

Annak az 50%-át kell visszafizetned, amennyit az állam neked folyósított támogatást. Erről egyébként kapsz mindig levelet is, hogy tisztában légy vele. Bár nem pont ebből következik, de ha belegondolsz, így is logikus: minek küldenének folyton levelet egyre növekvő összeggel, ha úgyis az egészet kérnék vissza?

2014. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyit letöltöttél, annak a felét
2015. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!