Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabai Közgé! 50 pontból...

Békéscsabai Közgé! 50 pontból 45 jónak számít?

Figyelt kérdés
Jövőre jelentkeznék informatika szakra. Kiszámoltam, hogy kb mennyi pontom lesz majd, 45 jött ki. Maximum 50 pont szerezhető, de ezenkívül számolnak bele mást is? A 45 jónak számít? Esetleg van olyan, aki odamegy és most 7.-es?:)

2014. máj. 2. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! De ne jelentkezz informatikusnak! Mindenhol már azok vannak nem lehet azzal a szakmával elhelyezkedni már sajnos pedig én is az akartam lenni de inkább mentem közgazdásznak
2014. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
szerintem tökmindegy a gimiben milyen szakra mész... én most ballagósként a lógósabbakat választanám pl általános vagy spec angol
2014. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Közgé nem gimnázium.Egyébként igen,egész jó,de gondolj bele:az infóra nem kell központi,szóval nagyon sok embernek lesz több/ugyanannyi pontja..bár ez nem az Andrássy,szóval be fogsz kerülni.
2014. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk attól is függ azért, mennyi embert tudnak egy ilyen osztályba felvenni meg hányan jelentkeznek oda, milyen eredménnyel -
2014. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha jót akarsz magadnak, mindenképp jelölj meg ugyanabban a suliban több tagozatot is, mert úgy több esélyed van
2014. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,hogy ha az összes helyre a Közgét írod be,akkor kötelesek felvenni valamelyik szakra.
2014. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!