Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabai Gépészeti és...

Békéscsabai Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskoláról vélemények? (Gészi) Lányként nehéz bekerülni informatika szakra?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki odajár? Fiú - lány eloszlás? Tudom, hogy a fiúk jóval többen vannak, de azért remélem infó osztályba lesz majd egy pár lány osztálytársam :D Mindenféle véleményeket várok :) Ha jól számoltam, a jegyek alapján a 90 pont felvételihez simán megvan. Sokan jelentkeznek? Mennyire nehéz suli? Csak jövőre kell leadni a jelentkezést, mivel még csak 7.-es vagyok, de egyenlőre ez az a hely, amit kinéztem. Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2014. ápr. 10. 21:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy az angol tanítás mennyire hatékony? 4 év alatt meglehet tanulni rendesen angolul? Ezelőtt nagyon keveset tanultam, mivel németes vagyok, de a jövőben nem szeretnék németet tanulni. Angolul mindenképpen megakarok tanulni, még kérdéses, hogy itt mennyire tanítják jól.
2014. ápr. 10. 21:12
 2/13 anonim ***** válasza:
4 osztálytársam oda megy,abból kettő lány.;)
2014. ápr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szia! Rettenetesen kevés lány jár oda. De tényleg. Az iskolát nem mondhatnám nehéznek. Az egyik ismerősöm sulit váltott, és átment a Gészibe, és megbánta. A nyelvoktatásról sajnos nem tudok semmit. Gondolkozz el esetleg a Közgén. Ott is van infós osztály, és a lányok száma is jóval magasabb. A nyelvoktatás az úgy működik, hogy kettéválasztják az osztályt kezdő és haladó angol szint szerint, majd az esetek többségében, (természetesen ha sikerül megoldani) akkor tizediktől órarenden kívüli német/spanyol órákat lehet felvenni. Ezért fizetni kell, de jóval jutányosabb árat, mintha elmennél egy magántanárhoz. Remélem, segítettem.
2014. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 TIKOT válasza:
A Közgé infó szaka egy ratyi, kivéve ha infón facebookolni akarsz. A Gésziben ha akarsz angolt tanulni, akkor simán letudsz belőle a nulláról érettségezni jóra csak akkor elég szorgalmasnak kell lenned. Az infót a Gésziben jól leadják, azzal bajod nem lehet. Én is Gészibe járok csak ajánlani tudom!
2014. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

'A Közgé infó szaka egy ratyi, kivéve ha infón facebookolni akarsz.'


...:) képzeld el, hogy nagyon nem facebookozunk infó órán :) mi kezdünk a worddel, excel , powerpoint (közép+emelt szint) majd jöhet 10.ben a programozás

tudod mikor van szabadfoglalkozás? amikor a tanárnap éppen dolga van (ami ritka) meg pl egy szombati tanítási napon.

2015. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azta budos... Igazán durva dolgok ezek word excel osszefosom magam
2015. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
72%
Hát azért én nem fikáznám le a Közgét, mivel mérföldekkel jobb mint a Gészi, az angol és az info is ezerszer jobb mint a Gésziben. Kérdésedre válaszolva nehéznek biztos nem lesz nehéz mivel elég gyenge iskola. Én személy szerint a Közgét ajánlom az angollal biztos jobban jársz a Közgében mert jók a tanárok.
2015. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Bírom, hogy mindenki a saját suliját fényezi, de higgyétek el, mindegyik ugyan olyan. Egy elég fer suli a Gészi, mondom ezt Gészisként. Azt nem mondom, hogy az ország legjobbja, mert olyan nincs. Van ami itt is erősebb, van ami gyengébb. Ha az a vágyad, hogy informatikát vagy gépészetet tanulj (illetve már rendészeti szak is van), akkor megéri ide jönni. Békés megyében jobban úgy sem fogsz találni, max. messzebb. (Megjegyezném, azért vannak olyan sulik amik nem hogy a legjobbak, de messziről elkerülni lehet őket csak - nem mondom melyek ezek :))
2016. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta a BEGbe járok, de köszi a válaszokat! :D
2016. okt. 4. 19:13
 10/13 anonim ***** válasza:
A Gésziben milyen matek tanárok vannak? (Békéscsaba, Nemes Tihamér Technikum..).
2021. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!