Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozó vizsgán én 98%ot...

Osztályozó vizsgán én 98%ot kaptam, osztálytársam 96%ot, ő kapott dícséretet én nem. Egyetlen különbség a családi hátterünk meg a bőrszínünk. Érdemes e ebből ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Angol nyelvről van szó, annyi még hogy én egy évet angol nyelvterületen tanultam, adhat e azért rosszabb jegyet ezért?
2014. máj. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
96% meg 98% az akárhogy számolom, mindig egyforma jegy (5) lesz. Szóval, ki és hogyan adhatna neked jobb jegyet? Meg milyen dicséret? Én tavaly osztályozóztam angolból szintén, meg volt a vizsga, be lett írva az enaplóba a jegy, aztán annyi. Nem volt itt dicséret meg semmi, pedig hasonló eredményem volt. Ez az állítólagos dicséret a kutyának nem fog számítani.
2014. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit akarsz, te kaptad a magasabb százalékot.

Az többet ér, mint a kevesebb százalék meg a dícséret.

Úgyhogy nyugodj meg

2014. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog rosszabb jegyet adni
2014. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ügyet nem tudsz csinálni, mert a dicséretet adják, az a vizsgabizottság döntése, nincs rá előírás, hogy mi alapján.
2014. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!