Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozási probléma! Mit...

Beiratkozási probléma! Mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne a lényeg hogy már túl vagyok a felvételi eljáráson (felvettek a megjelölt iskolába) DE a mai nap folyamán osztálytársaimmal eg nagy hülyeséget követtünk el (egy fesztiválra akartunk mindenáron bejutni, de nem volt pénzünk, ezért bemásztunk a falon és a biztonsági elkapott, elkérte a diákigazolványunkat és mondta, hogy a jövőhét folyamán jönnek az iskolánkba, hogy megkapjuk az igazgatóit), és hogyha ez bekerül így az ellenörzőnkbe hogy törvénysértés-vagy nem tudom mi- és mivel a beiratkozáshoz kell ellenörzőt vinni és gondolom megnézik, és ezt látják, csinálnak valamit (pl nem iratkozhatok be stb)? Fontos lenne nagyon, kérlek normális válaszok legyenek)

2014. máj. 3. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fognak menni. Ha pedig mégis, akkor sem biztos, hogy igazgatóit kaptok. Ha pedig mégis, akkor sem biztos, hogy ez az iskolát, ahová menni fogtok, érdekelni fogja. Elmondjátok, hogy miért kaptátok, és ennyi.

Nem kell túllihegni, nyugi. :)

2014. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Törvénysértés a túrót.


A legroszabb amit kaphatsz valami intő.


Nekem anno minden félévben összejött 2-3 intő, és senkit nem érdekelt.

2014. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom az első választ, először is nem mennek el az iskolátokba, jobb dolguk is van, másrészt mért kapnál igazgatóit azért, aminek semmi köze az iskolához, harmadrészt és főleg: egy meghozott döntést nem lehet visszavonni, ez a jogbiztonság elve.
2014. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!