Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolák a József...

Milyen iskolák a József Attila Gimi (BP), Leövey Klára Gimi, Madách, Teleki?

Figyelt kérdés
Valaki tudna róluk mondani valamit?Milyen a gimi?Milyenek a tanárok?A tanulók?ilyenek

2014. máj. 4. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A József Attila Gimi szuperjó:) Nagyon jó a tanári kar,sok a program,a diákok kedvesek és nagyon jó a közösségi élet is!:) Engem most vettek fel biológia szakra. Te is ide szeretnél jönni?:) Vagy miért kérdezed ezeket?
2014. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lávalány ***** válasza:
Engem is a József Attila Gimibe vettek fel a francia 5 évesre , és én is csak azt mondom , hogy nagyon jó suli te is oda jössz kérdező??
2014. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Még nem csak 7. vagyok,csak néztem sulikat,nem szeretnék utolsó pillanatban dönteni :))
2014. máj. 6. 20:50
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jóskába gyere majd! :) (első válaszoló vagyok) Fontos,hogy a 7. évvégi és a 8.félévi jegyeid 5-ös legyen,persze beleférhet pár 4-es is :D A felvételit 60 pont fölött írd meg,és a szóbelire készülni,mert ott dől el minden! A többi gimiről amikről kérdeztél tudok még válaszolni,mert voltam nyílt napon és többektől hallottam egypár dolgot. A Leövey elég gyenge suli a híre ellenére is,azt hiszem üres helyek is maradtak.. a Madách elég erős,a Teleki hasonló a Jóskához:)
2014. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Lávalány ***** válasza:
Szerintem is a jóskába gyere egyéb ként a telekit meg jóskát össze se lehet hasonlítani mert a telekinek nagyon leromlott a színvonala van ismerősöm aki sulit váltott mert nem tudott a telekibe tanulni pl: azt mesélte h az érettségiző, végzős osztálynak nem volt matektanára egy jó darabig a helyettesítő akit kaptak nem érttet a matekhoz!!! :(
2014. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lávalány ***** válasza:
Bocsi kicsit hibásan írtam de a lényeg benne van!
2014. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;))
2014. máj. 7. 22:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolásban a Madách egyértelműen kakukktojás, sokkal erősebb, mint a többi gimi, amit említettél.
2014. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó!A madách rosszabb mint a jóska,én kakukktojásnak a leoveyt mondanam mert az még rosszabb
2014. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az országos listán a Madách az igen előkelő 21. helyezést kapta, nyolcszoros a túljelentkezés minden évben, a bemeneti követelmény pedig nem véletlenül magas, igenis kevés összerittyenteni egy 60 pontos felvételit és várni a nirvanát. A József Attila lehet, hogy jó gimnázium, de egyértelműen sokkal gyengébb, mint a Madách.
2014. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!