Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten tudna mondani...

Budapesten tudna mondani valaki jó hírű gimit, ahol van angol kéttannyelvű? ÉS, mondhattok olyan gimnáziumot is, amiknek egyszerűen jó híre van, de nincs feltétlen kéttannyelvű.

Figyelt kérdés
Szóval, elsősorban a jó angol kéttannyelvűre vagyok kívácsi, de arra is, hogy melyek a jobb hírű gimnáziumok :) (Jó, Apáczai alap...:D) Köszi! És válaszoljatok légyszi!
2009. dec. 26. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Karinthy.
2009. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont, én is azt akartam írni :)
2009. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És az ezek szerint névre is jÓ? Vagyis "ha hallják a nevét, tudják, hogy a gyerek nem hülye aki oda jár"? :D (Anyukám mániája a jobb suli...másik városból lehetsgéges, hogy iratkozni fogok, és kéttanos vagyok, ami 5 éves szal sajnos 5 évesre tudok csak menni...(szeretem, csak zavar ez, hogy 5 év:S) és erre van a kérdés.. :) )

2009. dec. 31. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Karinthy nagyon jó nevű. Bátyám oda járt, és majdnem mindenki tovább tanult osztályukból valami jó egyetemre, és nagyon nagyon jól megtanultak angolul.
2010. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak egy baj van vele. Sok függ attól, hogy merre van, mert eléggé kinn van a külvárosban, Pestszentlőrincen. Ha ez neked akadály, akkor még jó nevű gimi: Fazekas, Trefort, Deák téri (evangélikus), Radnóti, Németh László, Piarista, Patróna, Lónyay (ennek csak a neve jó....hmmm...)

Ezek nem kéttannyelvűek. Azok között mindenképpen a Karinthy a legjobb.

2010. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igenigen...ezt már eddig is néztem, hogy eléggé messze van... :S Mondjuk egy barátnőm is a XXII. kerületből jár be az Apáczaiba...nekem is azon a környéken lenne közelebb, vagy így II., I., V. és XIII. ker körül...most ezt jól betáűjoltam...de szóval arrafelé... mert valahogy be is kell érni a suliba :D Csakhogy a Karinthy tényleg jónak tűnik...de ahol van...

És am. igen, szívesen mennék azokba is, csak az a baj, hogy már kéttannyelvűs vagyok, vagyis 5 éves...és nem tudom, hogy lehetne 4 évesre íratkozni, de nem is biztos, hogy lehet...

2010. jan. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!