Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült az emelt töritek?

Hogy sikerült az emelt töritek?

Figyelt kérdés
Az első része szerintem baromi nehéz volt, a második részében jó esszék voltak.
2014. máj. 7. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ja az esszék jók voltak bár félek még igyis sok hibám lesz... Az elsőnek az első fele volt a nehéz szerintem... ott vesztek majd pontokat.. a második fele annyira nemvolt nehéz a rövidfeladatoknak.


olyan 60-65 pontra számitk a 90-ből :\

2014. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az első része nagyon nehéz volt, az tényleg jók voltak. de az elsőbe majd belegebettem. legszivesebben sírva kimentem volna a teremből
2014. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először én is megijedtem, mikor átfutottam az első részt, de aztán mikor jobban elgondolkoztam a válaszokon, tudtam mindenhova írni valamit. Nem volt egyszerű, és egyértelmű, tényleg összefüggéseket, hátteret kérdeztek. Az esszék szerintem jók voltak, tudtam olyat választani, amiről szívesen írtam. Összességében nem olyan volt, amilyenre számítottam, de remélem jól sikerült.
2014. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon könnyű volt, nem igazi emelt szint szinte.
2014. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!