Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanári szakra jelentkezők...

Tanári szakra jelentkezők kaptatok már levelet, hogy mikor lesz az alkalmassági?

Figyelt kérdés
Én biosz-kémia szakos középiskolásokat tanító tanàr szeretnék lenni. Az eltére jelentkeztem, de még semmi hír, pedig április 25-től június 30-ig lesznek az elbeszélgetések.

2014. máj. 7. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem tanárira, hanem óvodapedagógiára jelentkeztem, de nekem is van alkalmassági vizsgám, viszont én sem kaptam még semmilyen levelet. Bár ennél szaknál csak 1 nap alkalmassági
2014. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Azt tudtad, hogy pénzbe kerül?


[link]


A vizsgálat díja: 4000 Ft, amelyet csekken lehet befizetni. A csekket a vizsgálat helyéről és időpontjáról szóló tájékoztató levélben küldi meg az Egyetem.


Én kb 1 hete tudtam meg a költségét.... nem mintha nagy pénz lenne, de akkor is ez elég fura dolog.

2014. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én sem kaptam még, a pető intézetbe jelentkeztem , április végén írtam e-mailt h mikorra lenne várható, de válaszul azt kaptam h majd abba az intézménybe kell mennem ahova behívnak.

évfolyamtársam már kapott értesítőt épp ma, ő is a petőbe jelentkezik...

lassan kezdek aggódni

2014. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
én is az ELTE tanárképző szakára jelentkeztem, nem kaptam még behívót. Viszont felháborító, hogy ezért is van pofájuk pénzt kérni...
2014. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Milyen szakra jelentkeztél? Kérlek, jelezz ha te már kaptál! Szerinted az probléma lehet, hogy később küldtem el a motivációs levelemet, és csak most töltöttem fel a felvire?
2014. máj. 11. 16:18
 6/20 anonim válasza:
Nem tudom, a behívót a pályaalkalmassági vizsga előtt 2 héttel küldik.
2014. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ELTE én is, és még nem kaptam én sem levelet. Nyugtat egy kicsit, hogy ápr. 25. és jún. 30. között lesz elvileg vmikor, szóval még van idő.
2014. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

én ma kaptam e-mailben!


Nézzétek a postaládáitokat!!!! :)

2014. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7es vagyok, nekem is mégjjött tegnap a levél :)
2014. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem még sem e-mailben, sem levélben nem jött! :(
2014. máj. 13. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!