Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek érettségi 16os feladat...

Matek érettségi 16os feladat b, része. Erre mennyi részpontot kaphatok?

Figyelt kérdés

A hatszög alapú medencének elvileg hibásan számoltam ki az alapterületét, ez teljesen rossz lett.

Viszont az oldallapok területe is jó lett.

Majd a hibás alapterülettel jól kiszámoltam a térfogatot meg a felszínt is, viszont éretelemszerűen ezek nem jó megoldások. A javítókulcsban az alapterület számítás alatt van egy duplavonal. Most akkor csak azért vonhatnak le pontot vagy az egész feladatomat lenullázzák, mert elvileg hibásan számoltam az elejét ?!


2014. máj. 8. 10:17
 1/2 reptoid ***** válasza:
A további számítási módszerekért a pontot megkapod, csak ugye a végeredményért nem, illetve az alapterület kiszámításáért járó pontot nem.
2014. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor egészjo, köszi
2014. máj. 8. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!