Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségi. PowerPo...

Informatika érettségi. PowerPoint 2003-ban HOL VAN A KISKAPITÁLIS?

Figyelt kérdés

A vizsgán sehol sem találtam, pedig azzal kellett volna a címeket formázni, kiskapitálissá tenni.

DE egyszerűen NINCS. nincs benne! ezért már buktam is egy pontot a jó édes .....kat.


Márpedig nekem minden pont számított volna. (javító érettségiztem)



2012. máj. 21. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt én se tudtam. Meg azt se, hogy hogy lehet azt a szar sátrat középre rakni a téglalapban.

Kiskapitálist lehet, hogy a Wordből kellett volna átmásolni.

2012. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

próbáltam úy is. nem ment!

a kiskapitális szöveget ha átmásolod wordból powerpoint-ba akkor sima kisbetűs szövegetsz kapsz... szóval SZAR!

2012. máj. 21. 23:19
 3/5 anonim válasza:
Én sem találtam..
2012. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Formátum --> Betűtípus


Szívesen! :)

2012. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Oda volt írva a feladatban, hogy VAGY kiskapitális, VAGY nagybetűs.

Formátum -> Betűtípusban PP-ben nincs kiskapitális, az előző hozzászólónak mondom.


Szóval ha nem találtad, csak simán nagy betűvel gépelted be, az is ugyan olyan jó :) Semmi Wordből másolgatásról nem volt szó, plusz ha nincs bent formátumként a PP-ben, úgysem ismerte volna fel, ergo, teljesen mindegy.

2012. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!