Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti gimnáziumokat ismertek?

Budapesti gimnáziumokat ismertek?

Figyelt kérdés
Budapesten szeretnék gimibe járni viszont az a fájdalmas helyzet állt elő hogy nem ismerem az ottani gimnáziumokat, feltudnátok sorolni párat?Lehetőleg ne túl erőseket nem vagyok valami zseni azt hozzá teszem.(Ha ismertek dráma szakosat akkor arról jó lenne tudni)

2014. máj. 8. 18:07
 1/4 anonim válasza:

könyörgöm, ne rögtön ide rohanj már. ha beírtad volna a google-ba, hogy budapesti gimnáziumok kiadja rögtön...


[link]

2014. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már hogy választasz gimit? Már lejárt a felvételi időszak, szóval sajnos csak azok közül tudsz válogatni, ahol még nem telt be az összes hely.

Vagy már most a keresel jövőre? :D

Akkor ajánlom a 3. kerülerben az Óbudait. Nincs szóbeli, és csak a hatodik és hetedik évvégit nézik. Épp ezért nagyon jó a légkör. Nem színészkedős, de szerintem elég jó suli, és ötösnek sem kell lenni a bejutáshoz(gimi).

2014. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vörösmarty Gimi
2014. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs már hogy "azonnal iderohantam" csak hiába nézem meg a giminek az adatlapját halvány lila ibolyám se lesz róla hogy az milyen , erős/gyenge stb... Minek kell mindig leszólni foglalkozz a saját dolgoddal -.-
2014. máj. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!