Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképzősök 2015 9. c!?

Kisképzősök 2015 9. c!?

Figyelt kérdés
gondoltam ha már semmi kapcsolat sehol, aki itt látja és 9.c-s lesz jövőre a kisképzőben, írjon privátba vagy ide, hogy legalább tudjuk kik lesznek az osztálytársaink. ha valaki tud több infót az osztályról vagy a suliról irjon :))

#osztálytárs #osztály #2015 #KISKÉPZŐ #9.c #divat és stílustervező szak #divat szak #stílustervező szak
2014. máj. 8. 18:32
 1/6 anonim válasza:

csináljatok facebook csoportot a jövőbeli évfolyamnak,szervezzetek találkozókat:))

(mi így ismerkedtünk össze szepetember előtt)

2014. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

*ezerrel jelentkezik*

bár biztos voltál orvosin, én ott megtudtam,hogy mi, cések, 3 szakból leszünk összerakva, textil,divat és stílus, és a festő


én, például már várom a szeptembert:DD

tegnap voltunk a kisképzőben rajzkiállításon, látszik, hogy kemény lesz, de már a beiratkozást is nagyon várom:D

2014. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RainbowUnicorn válasza:

jelen!!:DD

amúgy tudnátok segíteni? sehol nem találtam a honlapon,évnyitóra kötelező a fehér blúz? mert nekem nincsen :s

2014. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Van 'Kisképzősök:)' nevű csoportunk.

Szerintem,viszont kell fehér ing:II

Mármint hogy, én is fehér ingbe,fekete nadrágban, és bakancsban leszek.

De az a gázabb,hogy leginkább senki sem tud semmit az első napról,nemhogy az évnyitóról.:D

2014. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mi tavaly bementünk szépen kiöltözve és azt láttuk hogy a felsőbbévesek közül egy-két ember kockáztatott meg felvenni valami odaillőt :D


Szerintem ha egyszerűen fehérbe vagy feketébe jöttök az tökéletes

2014. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sziasztok, osztálytársak:D Én is jelentkezem, és a barátnőm is:)(mi egy általánosba jártunk és úgy kerültünk a Kisképzőbe) Olyan szuper lesz már alig várjuk! :) Biztosan mindannyian nagyon kedvesek vagytok:)
2015. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!