Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha én már 2014 őszén leérettsé...

Bayern München kérdése:

Ha én már 2014 őszén leérettségiztem 60%os közép infóra és beadtam hogy emeltezni fogok most tavasszal akkor megtehetem azt hogy nem megyek el? És ha igen akkor az semmilyen következményekkel nem fog járni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Vissza a jövőbe. :-)

Mivel már van egy érettségid az adott tárgyból, nem muszáj elmenned ugyan érettségizni emelt szinten, de veszíteni valód nincs, csak jól jöhetsz ki belőle. Egyrészt, továbbtanulásnál a jobb eredményt veszik figyelembe, másrészt, írásbeli ha nem úgy sikerül, akkor maximum nem mész el szóbelizni, és kész, érvénytelen lesz a vizsga, más következménye nincs.


De még egyszer hangsúlyozom, veszíteni valód semmi nincs!

2014. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha elég neked a középszintű infónak az eredménye,

s nem mész el az emeltnek a szóbelijére, akkor

a középszintűnek az eredménye azért megmarad

2014. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyára elírás

Tavaly ősszel voltál középszintűzni (nem idén)

2014. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen tavaly ősszel voltam.

Szóval ha az írásbelire sem megyek el akkor is csak érvénytelen vizsga lesz? Nem kapok érte 1-est?

2014. máj. 11. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Mire kapnál elégtelent, ha meg sem írtad? De veszíteni valód tényleg semmi nincs, nem értem miért ne próbálnád meg.
2014. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az írásbelire azért menj el, hátha még jó is lesz

Ha meg tényleg nem lesz valami jó, akkor nem mész be

a szóbelire és akkor érvénytelen lesz, de megmarad a középszintű eredménye

2014. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A középszintű érettségi eredménye mindenképp megmarad. Lehet egy tárgyból 65 alkalommal is vizsgázni akár közép, akár emelt szinten, mindig csak a jobbat veszik figyelembe felvételinél.
2014. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De, ha csak úgy nem mész el, az elégtelen, de a bizonyítványba az érvényes középszintű eredmény kerül.
2014. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És akkor ugye nincs ilyen hülyeség hogy minden tantárgyból az utolsó érettségin tett vizsgát nézik? :D
2014. máj. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!