Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskemét Bányai Júlia Gimnázi...

Kecskemét Bányai Júlia Gimnázium. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Iskolát fogok váltani. Szeptembertől 8.osztályos leszek.

Mennyit kell tanulni? Milyenek a tanárok? Milyen az osztályközösség? stb.


2014. máj. 12. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Végül nem oda mentem 8.-ba de gondolkozok lehet ott leszek középiskolás. A kérdéseim még mindig ugyanazok+Hanyas átlaggal vesznek fel?
2015. máj. 19. 05:40
 2/4 anonim válasza:
A banyai egy 8 osztalyos gimnazium oda csak 4. oszataly utan lehet felvetelizni. En oda jarok es nagyon szeretem jo a kozosseg a tanarok szigoruak de jofejek es okasak. En ajanlani tudom. Viszont nem konnyu bejutni.
2015. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne menj oda ott erettsegiztem .fel vaan nagyon fujva az iskola .pofara osztalyoznak van egy tanar ott .sz.ödön speciel aki olyan szinten random jegyeket ad ,en orvosin tanulok 12 ben biologiabol 3 asokat adott ,aztan a kis felhuzott hulyegyerekeknek szar lett a biosz ekeltjuk az enyem meg jo :)ő csak egy biologia tanar ,de alkalmatlan a tanitaasra
2017. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A tanítás nem olyan rossz, de az osztályközösség nagyon szar tud lenni, mert sok a gazdag szülőktől neveletlen hülyegyerek. Igaz, van egy pár rossz tanár, de azok nagyon rosszak, a kémia tanár például (B. Katalin) valami borzalom. Ő nagyon érti az anyagot, de nekünk nem tudja megtanítani... Szóval nem valami jó. (én is bányais vagyok, csak én sajnos nem mehetek el innen, nincs választásom :S)
2017. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!