Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetemről vélemények?

A Pannon Egyetemről vélemények?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakot is mondj, mert nem mindegy.
2014. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Például turizmus-vendéglátás?
2014. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen :)
2014. máj. 13. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs jó véleményem. 4 évig szenvedtem ott infó szakon, most hagytam a fenébe. Szobatársam

turizmusra járt, elhelyezkednie még nem sikerült a diplomával. Mikrón, makrón, marketingen,

pénzügyön és hasonlókon én is ülltem benn. Azt kell, hogy mondjam, hogy ilyen színvonalú

oktatás után nem is csodálom, hogy nem kell a Pe-s diploma a munkáltatónak. Mik-mak előadáson

majdnem elaludtam, gyakon pedig a hajamat téptem B.-tól. Marketing szintén katasztrófa volt,

pénzügy zh pedig abból állt, hogy a tanár újságot olvasott és nem érdekelte, hogy kimásolunk

mindent a könyvből. Nyelvoktatásról is megvan a véleményem. Még a tanszékvezető angolját

sem értette a külföldi vendégoktató. Fogadj el egy tanácsot és ne oda jelentkezz. Mindegy, hogy

milyen szakról van szó, nem sokan végeznek időben. Rengetegen átjelentkeztek már máshová, pesze

ha nem buktak ki. Ugyanis itt még a beugrónak is beugrója van sok tárgyból. És akkor még

nem beszéltem a csodálatos ügyintézésről. Pénzért leadtam (1000 ft) egy tárgyat kérelemmel, mert nem

tudtam volna bejárni rá. Elvileg már nem volt az a tárgyam, mégis ki kellett fizetnem 3000-et,

mert nem teljesítettem. Hiába szóltam többször is, nem értették meg. Koli díjat is időben befizettem mindig,

ám egyszer hetekig ülltek rajta és már ki akarták volna fizettetni a 30 valahány ezret, mert sokat

késtem. Banktól kellett igazolást kérnem. Hát no comment. Inkább leszek költségtérítéses levelezőn,

de átmegyek normális helyre. Őszinte leszek, turizmust neked is BCE-n vagy egyéb neves helyen javaslom. Különben nem fognak kapkodni utánad sem, mint ahogy sok ott végzett ismerősöm után sem.

2014. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a vegyészmérnöki ott a legjobb
2014. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!