Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki a Kaposvári Építő...

Van aki a Kaposvári Építő ipariba jár?

Figyelt kérdés

jövőre én is oda fogok járni és ha valaki tudna valamit írni hogy milyen? tanárok milyenek? a szakmákat hogy tanítják?

Diákok többsége milyen?



2014. máj. 13. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég balhés környéken van.Ja,és persze cigányokra is számíts,mert ez egy gyűjtő iskola.
2014. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

minden ipari gyűjtő nem?

de nagyon rossz?

én azt hittem jó suli.

2014. máj. 14. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak külsőleg ismerem.Nézd meg személyesen ha nem vagy biztos,sajnos a 'balhés arcok' nagy része odajár,de ez csak az én véleményem.
2014. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ohh a cser eleve balhés, számíts arra,hogy tarhálni fognak tőled cigit ezért vigyél nikotin tapaszt,és ha jönnek csak csapd rá a kezükre,hogy a cigi káros.


Ha jó arc vagy akkor a tanárok is bírnak nem lesz gond ha nem szólsz vissza senkinek.

2014. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem cigizek de azért nikotin tapaszt viszek lássák tényleg nem szívók! :D

köszönöm a válaszokat ha valamit még tudtok akkor írjatok légyszíves!

2014. máj. 18. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!