Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia MA hol a legkönny...

Pszichológia MA hol a legkönnyebb?

Figyelt kérdés
A BA-t Debrecenben végeztem,de már eléggé unom a várost.Levelezős MA-kat keresek elsősorban.BME-n milyen?Budapesten máshol egyáltalán nem szokott levelezős MA indulni?Szegeden milyen?Őszintén szólva az elsődleges az,hogy hol a legkönnyebb,és a beadandókat,meg ilyesmit nem kedvelem,akkor már inkább vizsgázok.

2014. máj. 14. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdésre válaszolok, de muszáj megkérdeznem, hogy minek akarod akkor elvégezni?
2014. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is ugyanaz merült fel, mint az első válaszolóban... Ha ennyire az a lényeg, hogy könnyű legyen, akkor miért választottál egy ilyen nehéz szakot? Tisztában vagy vele, hogy ez egy hivatás, egész életedben tanulnod kell majd? Vérlázító a hozzáállásod, főleg úgy, hogy én is pszichológushallgató vagyok...
2014. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz... szerintem az MA sehol sem könnyű, elég nevetséges lenne mesterdiplomát adni valamire ami olyan "könnyű". Mellesleg ha találsz is könnyűt, valószínűleg azzal fogsz a legnehezebben munkát találni
2014. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!