Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TÓK alkalmasságira kell...

ELTE-TÓK alkalmasságira kell mennem, de műtve vagyok, vki vmi tanácsot tud adni? Pót alkalmassági egyáltalán nincs?

Figyelt kérdés
Pér hete műtöttek és az orvos azt mondta, hogy nem ajánlja a tesi alkalmasságit egyelőre, sőt felajánlotta hogy bármilyen igazolást megír amit az iskola lár, próbáljak pót időpontot kérni, de telefonon azt mondták, hogy nincsen. Tehát ha emiatt nem tudom megcsinálni buktam az egészet.. De akkor most azért nem vesznek majd fel, mert a műtét után esetleg nem úgy ugrom szekrényt, mint a többiek? Mit tehetek? Bármilyen infó jól jönne, mert nagyon kétségbe vagyok esve.

2014. máj. 15. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez igy müködik...

Én Katonai Alkalmassági Vizsgálaton voltam az NKE-HHK felvételi miatt. Előtte volt nemsokkal bokaszalag szakadásom.. Hát képzelheted hogy kétségbe voltam esve. De sajnos nekem is ezt mondták mint neked. Elmentem, lefutottam kissé megkönnyezve és azóta se nagyon birok lábbra állni de legalább megcsináltam.


Nem ugyanaz a kettő nyilván, mert 1 műtét súlyosabb. De kérdezd meg az orvosod hogy mégis hogy lehetne hogy azt a kis időt túléld. Biztos van rá mód hogy mégis szép nagyot ugorj szekrényt. Fájdalomcsillapitó, és kis ovatosság. Vagy halasztasz 1 évet.. Más lehetőség nem nagyon van :S

2014. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ELTE-TKK alkalmasságira megyek, már meg is kaptam a levelemet, és abban azt írták, ha nem felel meg az időpont, akkor jelezzem egy héttel a vizsga előtt, és kapok másikat:) Esetleg próbálj meg kapcsolatba lépni a kar tanulmányi osztályával, korábban nekem is volt kérdésem, írtam a felelősnek egy e-mailt, és pár napon belül válaszoltak. Remélem tudtam segíteni.. :)
2014. máj. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!