Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tegnap láttam valakit puskázni...

Tegnap láttam valakit puskázni érettségin, de nem szóltam a tanárnak. Még megtehetem, vagy már nem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem tudod bizonyitani, sokra sajnos nem mesz. :|
2014. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Ne legyél köcsög. Ha már te nem mertél vagy nincs/nem volt rá szükséged és a másik pucájában volt annyi vér, hogy ennyit kockáztasson akkor hagyd a fenébe. Sőt ha engem beköpne valaki minden ok nélkül mert ő becsületes és ilyen tétje lenne az biztos, hogy agyon verném ha fiú ha lány. Nem kell stréberkedni! Foglalkozz a saját dolgoddal. Sőt mivel nem tudod bizonyítani akkor még te ütheted meg a bokádat miatta, szóval pofa súlyba legyen.
2014. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Foglalkozz magaddal. Nem azt, mondom, hogy jól tette. De ha így akart jó jegyet szerezni az saját magát minősíti. Téged meg az minősítene, ha beárulnád.

Ha pedig az zavar, hogy jó jegyet kap így, mint te sok tanulással, ideje beletörődnöd, később se lesz jobb a helyzet. Viszont ha jól sikerül te erőt és magabiztosságot nyersz belőle, míg ő annyit, hogy ó ezt is megúsztam.


A legtöbb ember úgyis elbukik az életben, ha mindent lustasággal és csalással próbál meg elérni.

2014. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És mit láttál?

Hagyd a csodába, nem a te feladatod volt figyelni,

ki az aki pusizik. Ha felügyelő tanárok nem vették észre, akkor ez van - legfeljebb kap egy jeggyel jobbat, mint amit amúgy kapott volna.

2014. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Emelten volt?

Mert akkor az illető nevét sem tudod.

Meg utólag már hogy akarsz bárkinek szólni?

2014. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a kódját tudom. és ismerem azt a fiút, aki előtte ült és akiről lenézte a feleletválasztást.
2014. máj. 15. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Hát zserintem akkor kellett volna szólni -

rögtön amikor vége az egésznek.

Így utólag már kissé nevetséges

2014. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg aa nem vette észre senki a felügyelő tancsik közül, akkor te már hiába szólnál -
2014. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!