Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE MÉK-környezetgazdálkodási...

DE MÉK-környezetgazdálkodási agrármérnök szakot vagy a TTK-biológia szakát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok vélemény mondani a szakokról/a karokon folyó életről? Második helyre írtam be a felvételi jelentkezésemben a MÉK-et a TTK-t pedig harmadik helyre,de gondolkozom rajta hogy megcserélem a sorrendet.Megköszönnék minden segítő szándékú információt.

2014. máj. 15. 20:04
 1/2 anonim válasza:
Én környezetgazdálkodási agrármérnöknek tanulok a Pannon egyetem Georgikon karán. A szakról annyit, hogy érdekes de nehéz. Nyomni kell a latint és sok a tárgy.. a nehéz tárgy. 3 szakirányból kell majd választani ami nagyon jó. Sok helyre el tudsz vele helyezkedni. Amúgy nagyon családias a légkör, a tanárok segítőkészek de persze meg is tudnak szívatni rendesen... sok a buli meg persze a hagyomány. Én a kgam-re szavazok. Ha kérdésed van akkor írj :)
2014. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Ha arra a szakra vesznek fel,akkor írni fogok! :)
2014. júl. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!