Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs meg az 55. kredit 2 év...

Hengerelőhereverem kérdése:

Nincs meg az 55. kredit 2 év alatt önköltségesen akkor eltanácsolnak biztosan?

Figyelt kérdés
Az első évet állami ösztöndíjason kezdtem, de nagyon "laza srác" voltam és elfuseráltam egy évet. A második évemet önköltségesen végeztem és ez most elég jó év lenne, csak hát sajnos nem az első évem, összesen 3 tárgyam nem sikerülne, de így nem lesz meg az 55. kreditem. Az a kérdésem, hogy milyen lehetőségeim vannak, hogy ez ne történjen meg, nagyon szeretném elvégezni és most már én is készültnek érzem magam, de az első évem miatt bajban vagyok :S

2014. máj. 17. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd elő az iskolád TVSZ-ét és nézd meg. Intézményenként eltér a szabály.
2014. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne félj, a felsőoktatási intézmények szeretik az önköltséges hallgatókat. Ha nem jön össze a pont, fogsz kapni egy végzést miszerint nem folytathatod a tanulmányaidat, stb. stb.

De ez ellen te fellebbezhetsz. Ezt jól megírod, megindoklod, hogy családi állapot, meghalt a kutya meg egyébként is sokat esett az eső és kéred méltányosságból engedélyezzék a hallgatói jogviszony megtartását. Ezt nagyon jó eséllyel elfogadják, mert a pénzed az kell nekik.

2014. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem összejön és igazad lesz :)
2014. máj. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!