Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanári pályaalkalmassági...

A tanári pályaalkalmassági vizsgák hogyan zajlanak? Az ajánlott szakirodalmi résznél már előre ismernem kell azt a művet a 20 közül, amelyiket elemezni szeretném? (Károli Gáspár)

Figyelt kérdés
Az öltözetnek milyennek kell lennie? Fekete,fehér?

2014. máj. 17. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
És azt is írta, hogy küldjek motivációs levelet. Mikor? Azt előzetesen kell elküldenem, vagy majd amikor megyek, akkor azt is vinnem kell magammal?
2014. máj. 17. 20:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is oda jelentkeztem, és 27-re hí

vtak be. Egy művet kell kiválasztani és annak az elemzését fogják kérni. Egy pedagógiai esetpéldát is meg kell oldani. Lesz elbeszélgetés is a motivációs levél alapján. A motivációs levelet személyesen vittük be. Én fekete-fehérben megyek.

A vizsga döntést azonnal megmondják és aki nem felel meg szerintük, akkor azt pontszámtól függetlenül elutasítják. Amúgy angol-történelem szakra jelentkeztem.

2014. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én még nem küldtem motivációs levelet, akkor most ez nagyon gáz? Még küldhetek? És ha igen, akkor abba pontosan mit kell leírnom? Hogy miért szeretnék itt tanulni, miért pont anglisztikát, meg ilyeneket?
2014. máj. 18. 21:39
 4/5 zomdor válasza:
a nyílt napon elmondták, h tavaly az országban senki nem bukott meg.. engem ez motivál . :)
2014. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen szakirodalomból lehet választani? Az Eduline nem nyitja meg a listát...
2015. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!