Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak a magyar egyetemeken...

Vannak a magyar egyetemeken dupla szak lehetőségek?

Figyelt kérdés
Külföldi egyetemeknél láttam hogy van olyan lehetősék hogy az ember két szakot tanuljon(pl.: logisztikát és számítás technikát egyszerre), és kíváncsi vagyok hogy a magyar egyetemeknél is lehetséges-e egyszerre két Bachelor-t tanulni párhuzamosan. Én személy szerint média designt vagy ahhoz hasonlót szeretnék egy nyelvel párosítani így a tanulmányaim végén lenne például egy diplomám oroszból és média designból.

2014. máj. 17. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, viszont duplán fogyasztja az államilag támogatott féléveket, ráadásul az egyiket csak 1 év csúszással kezdheted el.
2014. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet..csak nem egy jelentkezés keretében..de semmi nem tiltja hogy elkezdesz egy szakot és következő jelentkezéssel egy másik szakra is beadod a jelentkezésedet és ha felvesznek ismét akkor már két szakod van amit végezhetsz (én is így csináltam)
2014. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha másfél éven belül veszed fel, akkor nem fogyasztja duplán az állami féléveket!
2014. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem szól duplán fogyasztja a féléveket ha valaki két szakra jár..amit te írsz teljesen igaz volt 2011-ig..de ekkor hatályba lépett a Nemzeti Felsőoktatási tv. amivel az a lehetőség megszűnt...
2014. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!