Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégistákat kérdeznék...

Kollégistákat kérdeznék elsősorban! Milyen egy kollégium?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni milyen kollégistának lenni. Ebben az évben ballagok

nyolcadikbol és szolnoki suliba megyek. Kollégiumba kell mennem.

Eléggé rossz előérzeteim vannak afelől hogy több száz gyerekkel kell egy helyen laknom. Segitenétek és ellátnátok 1-2 jótanáccsal??? :)



2014. máj. 17. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegyik koli ugyanolyan. Anno én is kolis voltam, és tartottam tőle meg nehezen szoktam meg, de végül jó volt. Ne flegmázd le a nagyobbakat, próbálj meg jól kijönni a szobatársaiddal és ne légy velük szemben túl jó szívű, túl engedékeny.
2014. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj hogy félek ha valakivel konfliktusba kerülök akkor ugye egy épületben vagyunk és azt az embert félek hogy nem tudnám elkerülni örökre.
2014. máj. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!