Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eltörlik a duplázást jövőre?

Eltörlik a duplázást jövőre?

Figyelt kérdés
Eltörlik az érettségi pontok duplázását 2015-ben?

2014. máj. 18. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Miért törölnék el? A duplázás a legkorrektebb módja a felvételinek. Ugyanis kicsit más minőségű tudás kell egy ötös év végi jegyhez a bivalybasznádi hurkatöltő szakközépben, mint a megye elit gimijében. Továbbá ki nem sz..ja le, hogy te hányas voltál a csodálatos humán tárgyakból, amikor kisujjadban a matek és a fizika, és mérnök akarsz lenni.
2014. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ezt a kérdést minden évben felteszik ilyenkor a diákok..sosem fogják megszüntetni..gondolkozzatok már...
2014. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, csak mert egy ismerősöm, aki idén érettségizett azt mondta, h idén volt utoljára duplázás.
2014. máj. 18. 13:46
 4/8 A kérdező kommentje:

Egy embertől hallottam személyesen, aki idén érettségizett, nem valakinek a valakijétől. Szerintem elég érthetően írtam le.

Egyébként meg már a kérdésemre megkaptam a választ, az okoskodó kommentektől kíméljenek.

2014. máj. 18. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ő biztos saját magától találta ki. :-)
2014. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem csak az a két lehetőség létezik, hogy vagy magától találta ki, vagy pedig valakinek a valakijétől hallotta.

Nem az volt a lényeg, hogy kitől/honnan hallotta, hanem hogy igaz e.

Nem értem, hogy minek írogat valaki egy kérdéshez olyat, aminek semmi köze sincs a kérdéshez.

2014. máj. 19. 14:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes vagy, büszke lehetsz magadra :)
2014. máj. 19. 18:30
 8/8 A kérdező kommentje:

Már leírtam egy párszor, hogy ne kommentelj, ha nem tudsz semmi értelmeset hozzászólni a témához.

Nem így kéne magadra hívnod a figyelmet...

2014. máj. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!