Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent Margit Gimnáziumot...

A Szent Margit Gimnáziumot vagy a II. ker. Móricz Gimnáziumot válasszam?

Figyelt kérdés
Felvettek a Szent Margit Gimnáziumba, aminek nagyon örülök, de szívesen mentem volna a Móricz Gimibe is. Szinte naponta váltakozik bennem az érzés, hogy melyik gimi lenne a jobb. A Móricz mellett szól, hogy szép, modern az épülete,de a társaságról sok vegyes információt halottam, a Szent Margitnál előny lehet, hogy egyházi iskola lévén talán nincsenek balhés diákok.

2014. máj. 21. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A Móricz egy oktatásban középszerű, viszont rendkívül elkényeztetett-sznob társasággal rendelkező gimnázium. A Margit jobb szerintem.
2014. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Szent Margit valóban jobb, mint a Móricz. Utóbbi egy sznobképző (nem véletlenül, hiszen a II. kerületben van).
2014. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, én is pont ezeket hallottam a Móriczról. Szóval, akkor Ti is a Szent Margit gimit választanátok.
2014. máj. 22. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:
járj a margitba, pont megfelelő iskola hogyha ujjlenyomatos beléptető rendszerrel szeretnél bemenni, és ha 9 órád van abból 1-2 úszás, bent ülj az iskolában mint egy börtönbe úgy hogy még lyukas óra esetén se mehetsz ki...
2014. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Móriczot
2015. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!