Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti gimnáziumot...

Melyik budapesti gimnáziumot ajánljátok?

Figyelt kérdés

átlagom: 6.: 4,75 7.félév: 4,66 (készségtantárgyakkal együtt)

irodalom: 6.:5 7.félév:4

nyelvtan: 6.:5 7.félév:5

matek: 6.:4 7.félév:4

német nyelv: 6.:5 7.félév:5

van németből egy A2-es vizsgám és most írtam meg a B1 próbát ami tudom, hogy nem sok, de jövőre megpróbálkozom a B2-vel ami szerintem sikerülni is fog. (tud, hogy ez nem sok adat, de még is melyikeket ajánlanátok?)



2014. máj. 2. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Nem rá ér ez még amúgy? Amúgy is a legtöbb suli max a 7.év végét nézi meg a 8.félévet! Csak a nagyon ELIT SUPER GIGA MEGA HYPE sulik kérnek 5. kezdve de oda nagy emberek gyerekei járnak
2014. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem csak nagy emberek gyerekei járnak elit iskolába! Akárki, akit felvesznek és bent tud maradni az mehet. Én a Fazekast, Eötvöst, Apáczait, Radnótit, Városmajort, akármelyik ELTE gyakorlóiskolát, Veres Pálnét, Trefortot ajánlanám, de ha a nyelvre akarsz rámenni, akkor kéttannyelvűre is mehetnél, az nagyon jó lesz majd a jövőben.
2014. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!