Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az emelt szóbelivel végeztü...

Ha az emelt szóbelivel végeztünk, megmondják ott helyben hogy hány pontot értem el?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy az hogy hány % összesen az csak a végén derül ki a vizsgáknak, de hogy hány pontot kapok a szóbelire azt megtudom ott helyben?

2014. máj. 21. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki a franc pontozza le a helyes válaszaimat?! (Az a baj, hogy az illetők csak pontozni járnak ide, és erre a kérdésemre már nem fognak válaszolni.)
2014. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Húha, ez kezd nagyon súlyos lenni.

És még én beszélek hülyeségeket...

"Közép irásbelin megmondják a tanárok még ott hogy hány pontos lett kb a szóbeli hogy kiszámolhasd és ne kelljen várni sokáig."

Nem mondják meg. A szóbeli nagyon sokkal az írásbeli UTÁN van, és a tanárok nem jövőbelátók. Ez a nap ostobasága volt.


Úgyhogy további kellemes hülyézést meg lepontozást, és javaslom a hátralevő életedre is, hogy ha nem értesz valamit, akkor közölt, hogy körülötted hülyeséget beszélnek azok, akik értik, ez mindig bejön.


A baj az, hogy amikor a kérdéseket elolvassa az ember, nem látszik előre, hogy ki az a 20-20%, akinek fölösleges válaszolni, mert úgysem lehet segíteni rajtuk, és csak belekötni akarnak a válaszolókba, de mi a többiekért járunk ide. Te meg benne vagy a pakliban. Na további szép napot.

2014. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Nem mondják meg"

Tavaly érettségiztem. Megmondták.


Akkor ne válaszolj, tovább az olyan kérdésre ami nem tetszik.

Mellesleg ha 0%-ot kapsz egy válaszra olyankor elkellene gondolkozni hogy lehet nem az a 3-4 ember a hülye aki lepontozott hanem te.

De nem akartam én megsérteni a lelki világod.

2014. máj. 21. 22:52
 14/16 A kérdező kommentje:

""Közép irásbelin megmondják a tanárok még ott hogy hány pontos lett kb a szóbeli hogy kiszámolhasd és ne kelljen várni sokáig." "

Jaj itt elnézést kérek. Én beszéltem most baromságot.


Szóbelit akartam irni. Közép szóbeli után nemsokkal.

2014. máj. 21. 22:53
 15/16 Sidel ***** válasza:
45%

Sehol se látok 0%-ot... amúgy meg akármit is mondasz, az a válaszadó, akivel itt vitázol nem mondott semmi feleslegeset. Inkább neked próbált meg azzal segíteni, hogy nem csak egy szót írt le neked: nem.

Kérdésedre válaszolva: Nem, nem mondják meg. Legalábbis én úgy emlékszem. De azért a %-ot utána már meg lehet nagyjából tippelni.

Sok sikert az érettségihez és próbálj meg változtatni a hozzáállásodon. Elég gáz, ha olyanoknak is nekiugrassz, akik minden bántás nélkül tényleg csak segíteni akarnak.

2014. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"meg számolni is tudsz, abból is leérettségiztél."


-> Ha nem mondják meg hány pontot értem el a szóbelin, honnan számoljam ki hogy milyen lett? Tudok számolni de nem vagyok médium. -> Ergo: Ez nem segitség csak nagyképűség volt.


Akkor pontozok le egy választ ha az illető vagy nagyképűsködik vagy rossz választ ír. Aki csak szimplán felesleges választ ir, ahhoz nem nyúlok.


De lényegtelen egyébként. Vitatkozni mindenki tud és felesleges már erről beszélni igazából.



A te válaszodat kommentálva pedig:

"De azért a %-ot utána már meg lehet nagyjából tippelni."

-> De hogyan? Ez itt a kérdés mert ha nem mondanak semmit akkor ugye nem tudod meg tippelni és ez itt a problémám. :)


Ezért jött az egész kérdés.. Mivel úgy tudtam hogy ezért van ez a kedves oldal hogy ha netalántán hülye volnék valamiben és nem tudom akkor megkérdezhessem és ne lenéző válaszokat kapjak.

2014. máj. 22. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!