Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váltsak-e iskolát vagy már...

Váltsak-e iskolát vagy már bírjam ki ezt az egy évet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már 7.óta ki vagyok közösítve, habár ez mára enyhült, most már szóba állnak velem, de inkább nem vesznek tudomásul. Órán, ha párban kell lenni, akkor általában arra kell várnom, hogy a tanár beosszon valakihez, vagy a tanárral vagyok kénytelen lenni. Már nem is akarnék velük jóban lenni, mert annyira szemetek voltak velem: utánzósnak és "piócának" neveztek (főleg az egyik lány terjesztette, de hittek neki és esküszöm, hogy ezeket csak ő találta ki, mert ha a barátnője kifestette kékre a körmét és nekem 4 nap múlva még csak nem is ugyanolyan kék volt a körmöm, mint annak a lánynak, akkor már leutánoztam). Szóval a gond az, hogy 11.-es vagyok és idáig is csak azért bírtam ki, mert volt egy legjobb barátnőm, de vele nyáron összevesztünk és azóta nem ugyanolyan a barátság, már nem alszunk egymásnál, alig találkozunk, szóval így nehezen viselem a suliban lévő piszkálódást is. Szerintetek bírjam ki még ezt az egy évet ebben a suliban (mert ugye ha átmennék máshova, akkor ott mondjuk a tananyagban máshol tartanának, meg a tanárok miatt is nehéz lenne..), vagy nézzek másik sulit (már ha még ilyenkor át tudnék iratkozni..)?

2014. máj. 22. 17:40
 1/2 anonim válasza:
szerintem ha eddig kibirtad akkor ezt az évet is kibirod. kitartás:)
2014. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kibírni
2017. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!