Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váltsak iskolát, vagy ne?...

Brigivagyok kérdése:

Váltsak iskolát, vagy ne? (folyt. )

Figyelt kérdés

a problémám az, hogy most kilencedikes vagyok és megbántam, hogy abba a gimibe jelentkeztem, amibe most járok.. Nem szeretem. utálok nap, mint nap bejárni oda. a legnehezebb tantárgyakból a legrosszabbak a tanárok.. pl. matek tanár csak felír egy egyenletet és kész. oldjuk meg. semmi magyarázat.. most matekból megvágtak év végén, majd mennem kell pótvizsgára. nem vagyok rossz tanuló, csak most sok családi problémám volt.. a társaság is nagyon rossz. nincs osztályprogramunk, suli után pedig senki sem megy át egymáshoz, hanem mindenki megy haza.. nem is köszönünk egymásnak az osztályon kívül.. fura az egész suli. na mindegy. nagyon kemény suli, minden negyedévbe vizsgázunk, mindig dogát írunk meg ilyenek.. át szeretnék menni egy másikba, de nemtudom, hogy megéri e. nem tudom, hova mehetnék Bpn nemtúl erős, de nem is túl gyenge gimibe.

a szüleim azt mondták, h az erős gimi jó, mert majd segít helytállni az életben. én azt el is hiszem, de engem úgy vettek föl, hogy nem volt meg az osztály létszám, ezért csak beraktak ide.

a normális válaszokat előre köszönöm!!

15 éves lány



2013. júl. 15. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van bukdácsolni gimiben, lehet hogy tényleg túl erős neked a jelenlegi iskolád. De azért önvizsgálatot sem árt tartani, hogy mennyit tanulsz, nem a lustaság e az oka hogy nem megy a tanulás.
2013. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melyik suliról van szó? Csak, hogy tudjunk viszonyítani...


Egyébként a gimi mindenféleképpen befolyásolja a jövődet, tehát érdemes lenne váltani, nem csak a jegyeid érdekében.


Az önvizsgálatot én is javasolnám!!!


Amúgy lehet, hogy idő kell a ti osztályotoknak és nem melegedtek még össze kilencedikben...

2013. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!