Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK-en csak kockák vannak?

BME-VIK-en csak kockák vannak?

Figyelt kérdés
Tervezgetem, hogy oda szeretnék menni, azonban hallottam pár olyan hírt, hogy ott csak kockák vannak. Persze én is szeretem az informatikát, de nem tartom magam kockának. Az lenne a kérdésem, hogy vannak-e normális bulizni járó fiatalok is? Ha igen akkor arányban körülbelül mennyi? Válaszokat köszönöm.

2014. máj. 22. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
99% kocka, de ne ez legyen a visszatartó ok, menj oda, jó helyed lesz!
2014. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Istenem. Fáj. Nagyon fáj. Gondolom olyantól hallottad aki megint hallotta valakitől aki megint hallotta valakitől.


50-50%

mindenhol vannak "nyomik" a jogon is, közgazdaságon is. Mindenhol.


Nem lehet igy besorolni. Én úgy ismertem meg azokat a srácokat h marha jó arcok. Néha még túl sokat is buliznak.

2014. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
1# és ezt honnan is tudod? Oda jártál?....
2014. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Oda...
2014. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Különös.. akkor rossz időben rossz helyen voltál. Én 10-15 srácot ismerek onnan és egyik sem kocka teljesen csak amennyire kell...
2014. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
És több, mint 500-an tanulnak ott. De 15 normális emberrel és 500 emberrel számolva ez 97%.
2014. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gondolom a gépész szakon javul az arány. Mert még azon is gondolkodtam.
2014. máj. 22. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, én a szakok között a saját érdeklődésem alapján választottam, nem a bulik és a társaság miatt. Ez ennyire kocka dolog lenne?:(
2014. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, te nem a Földön élsz. Ilyen hozzáállással semmi keresnivalód nincs a felsőoktatásban, (nem is tűrnének meg)főleg a BME-n.

A BME-re nem bulizni járnak az emberek, hanem tanulni, ha előbbit szeretnéd űzni, úgy le lehet menni a helyi disco-ba, vagy a sarki kocsmába, de előbb keresd meg a rávalót.


Ahhoz, hogy minőségi diplomát szerezz, nagy kitartásra, szorgalomra, és befektetett munkára van szükség, ez nem érettségi, meg nyelvvizsga, amire 3 nap alatt fel lehet készülni. Főleg a villany ill. gépészkar.

2014. máj. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vannak vikes bulik, egyszer gyere el, aztán számold meg, hányan vannak
2014. máj. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!