Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK-en csak kockák vannak?

BME-VIK-en csak kockák vannak?

Figyelt kérdés
Tervezgetem, hogy oda szeretnék menni, azonban hallottam pár olyan hírt, hogy ott csak kockák vannak. Persze én is szeretem az informatikát, de nem tartom magam kockának. Az lenne a kérdésem, hogy vannak-e normális bulizni járó fiatalok is? Ha igen akkor arányban körülbelül mennyi? Válaszokat köszönöm.

2014. máj. 22. 19:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
baj az ha valaki kocka, de bulizik és jóarc? :D
2014. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14%
Igen, főleg, ráadásul a 2/3-uk TÉNYLEG meleg. Ez van, ne lakj az escéhában mert két hónap és nem lesz a pop ód szűz
2014. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%
VIKes buli: tróger emberek kissebségi módjára üvöltöznek. Ja és a lányok külön kuriózum, van ilyen hogy ha 2 lány ül egymás mellett az már itt pazarlás, tiszta barbár banda az egész
2014. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
ezek egyébként a közélők (schönherz) és seinorok nagy részére jellemző (200-300 ember)
2014. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!