Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudja a felsőoktatási intézmén...

Tudja a felsőoktatási intézmény, hogy az adott szakot amire felvételizek hanyadiknak jelöltem meg?

Figyelt kérdés
Tehát ha tegyük fel egy beszélgetésen megkérdezik hogy hanyadiknak jelöltem meg az ő szakjukat, mondhatom hogy elsőnek, miközben mondjuk 2.? Vagy tudni fogják?

2014. máj. 23. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlzottan nem érdekli őket.
2014. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez igazából semmi közük nincs. Ha mégis megkérdezik, mondj elsőt--> De ha esetleg tudnák, hogy füllentettél-->mond azt, hogy sorrendet terveztél változtatni, csak a szüleid miatt jelölted elsőn helyen, azt amit te de XY szeretnél amúgy lenne...simán átmész ;)

de nem hiszem, hogy kérdezni fogják :)

2014. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
tudják, mert pl. a Károlin a tanárszak felvételi alkalmassági vizsgájára csak azokat hívják be, akik első helyen jelölték meg a szakot
2014. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudják.

De amúgy beszélgetés csak akkor van, ha van alkalmassági vizsga, illetve 1-2 speciális esetben, de a legtöbb felvételiző nem találkozik az intézményével a bekerülés előtt.

2014. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, pályaorientációs beszélgetésem lesz. Nem véletlen kérdeztem.
2014. máj. 24. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!