Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy beszéljem le a haverom...

Hogy beszéljem le a haverom Jelky András Ruhaipari Szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés

A Jelky András Ruhaipari Szakközépiskolába akar menni egy olyan haverom aki nem tud rajzolni és utál varrni és kézműveskedni. Azért nem abba a gimibe felvételizik ahová én, mert a Jelkybe akar menni :((

Hogy győzzem meg,hogy jöjjön velem egy normális, nekivaló gimnáziumba?


2009. dec. 29. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
De miért akar odamenni? Nincs tisztába a képességeivel?
2009. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert állítólag ismeri a fél sulit és szerinte nagyon jófejek és jó a stílusuk. -.-"
2009. dec. 29. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Pffff. És erre alapozza a jövőjét???
2009. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jelky - Baja? Ismerem azt az iskolát.. A szövegből kivéve a haver inkább fiú?? Miért menne erre a szakra? Ez tényleg nem neki való.. :S Ne nézd le annyira a Jelkyt, érettségit ad, mint ahogy a Szent László, III. Béla, MNÁMK, Türr, Bányai és Berecki is..

Ha én újra tehetném, MNÁMK-ba mennék vagy a Bélába.. Csakis a nyelv miatt. A többi nem számít, minden más tudást megadnak máshol is :)

Nem a Jelkyben érettségiztem, de nagyon sok barátom-ismerősöm végzett ott, nem változtak semmit az is biztos :)

Nos, ha ő oda akar menni, nem tudsz mit tenni ellene, az ő döntése. Az viszont tény, hogy csak a baráti társaság miatt nem szabad iskolát választani.. Ha tényleg jó képességű és okos, akkor a szüleinek is van beleszólása.. Nem hinném, hogy hagynák, hogy gimi helyett ott végezzen a szakmunkásokkal.. Nem lételem a rajz, de a varrás-kézügyesség szerintem annál inkább.

Holnap írok még, talán eszembe jut még pár dolog :)

2009. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jelky - Budapest, de az is olyan,mint amit a Bajairól leírtál. Direkt nem írtam le,hogy az a haverom fiú-e vagy lány,mert biológiailag lány,de viselkedése alapján fiú és amikor együtt mentünk mozi után wc-re (én is lány vagyok, tehát a lány wc-re) megkérdezték tőle,hogy miért ide jött XD

Az a baj,hogy a szülei nem szólnak ebbe bele.

Nem tudom miért,de amióta ismerem minden döntését egyedül hozza meg, a szülei nélkül.

2009. dec. 30. 12:36
 6/9 anonim válasza:
100%
most végül a Jelkybe jár? (érdekelt csak, mert remélem sikerült lebeszélned róla, bárcsak engem is lebeszéltekvolna annó)
2010. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Jelkybe felvételizett :(

Szóbelije még nem volt,de az írásbelije alapján már most túl nagy esélyt látok arra,hogy föl fogják oda venni.

2010. febr. 15. 15:48
 8/9 anonim válasza:

pfff akkor sok sikert neki az elkövetkezendő 4évre:d

nem tudja mi vár még rá:)

2010. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet vele?

Még mindig ott van?

2013. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!