Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME mechatronikai mérnök...

BME mechatronikai mérnök szakra jelentkezők! Hogy álltok a pontokkal?

Figyelt kérdés
Már a javítókulcsok rég fent vannak. A szóbeli eredményektől függően meg be lehet lőni egy intervallumot. Én 442-450 közötti pontszámra számítok. Félek attól, hogy mivel kb.70-nel többen jelentkeztek, mint tavaly, ezért nagyon megugranának a pontok. Remélem nem megy fel a mindenkori legmagasabb (451) pontszámra vagy afölé. Nyilván senki sem tudhatja biztosra, hogy mennyi lesz idén a ponthatár, csupán annyira lennék kiváncsi, hogy ti milyen pontszámra számítotok, hogy sikerültek az érettségik stb.

2014. máj. 25. 20:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Részemről emelt matek fizikám egyaránt 85 % lett, nem tudom..Remélem elengendő lesz, mert ahogy hallom ott könnyebb az élet mint a villanyon. Ennyit számítana 70 jelentkező? Utánanézek az előző évekhez képest.
2014. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi a valaszt! Hat nem tudom, igazabol majd kiderul. Egyebkent neked a duplazas elonyosebb vagy a szimplazas?en sajnos elszurtam a fizika emeltemet, szobelivel egyutt legjobb esetben 84 szazalekos lesz.( az irasbeli pontszamom fellebbezes miatt meg nem meghatarozott.) Igy nekem a szimplazas jobb. En matek kozep fizika emelt komboval megyek meg van egy kozepfoku angol nyelvvizsgam. ( sajnos az oktv-s tobbletpontrol 2 pont hijan lecsusztam.)
2014. jún. 7. 21:01
 3/34 anonim ***** válasza:
Részemről az az igazság, hogy nincs nagy különbség, fel kell készülni még a maradék érettségikre, de maximum 459 pontom lehet, ha sikerül minden. Kiderül majd, sok sikert Neked még a hátralévő részekhez!:)
2014. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Koszi, neked is!
2014. jún. 7. 22:50
 5/34 A kérdező kommentje:
Várom még mások válaszát is! :)
2014. jún. 14. 15:55
 6/34 anonim ***** válasza:

hát remélem, hogy megütöm a 444-t, szerintem ennyi pont elég lenne, hogy felvegyenek, nekem még csak most lesz a szóbelim (töri-magyar-angol). És talán a szimpla pontszámítás lesz a kedvezőbb. Illetve a többletpontokkal is bajban vagyok, remélem elfogadják a dokumentumokat.

Te már letudtad kérdező?:)

2014. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igen. 430 lett. Elegge kotekedo bizottsaghoz kerultem, igy nem tudtam a fizikat felhuzni. En a fizetosben remenykedek.
2014. jún. 20. 15:02
 8/34 anonim ***** válasza:

Én a fizetős ponthatárt 428-ra tippelem.

az állami ponthatár meg, hááát..Lesz vagy 450..De ha nagyon jól szóbelizek, talán még ez a pont is összejöhet. A fizetőssel most szerencséd van, mert kevesebben jelölték.

2014. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Hu hat remelem, hogy annyi lesz. Sok sikert a szobelikhez! :)
2014. jún. 20. 15:38
 10/34 anonim ***** válasza:
neked is :) kívánom, hogy kerülj be. Ha már fizetnél is érte, biztos tudod mit akarsz
2014. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!