Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre fogok érettségizni, és...

Jövőre fogok érettségizni, és az lenne a kerdésem hogy van-e olyan angol tanár, aki fel tudna készíteni, illetve csak úgy korrepetálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok belőle jó, 3. Éve tanulom, de egy kis segítség kéne. Ha esetleg lenne jelentkező, akkor legyszíves írjon.

2014. máj. 26. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és Veszprém közelében kéne:)
2014. máj. 26. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vállalnak angol oktatást. Google-n keress rá.
2014. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Angoltanérként magántanításból keresem a kenyerem, de Én Komárom- Esztergom megyében lakom. Viszont több tanítványomat skype-on tanítom az ország különböző részeiről, és beválik. Ha gondolod, tegyél egy próbát.
2014. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Péterfay Dóra ***** válasza:
Én pedig Baján lakom, de skype-on tanítom szinte az összes magántanítványomat, és nemcsak magyarokat, ezért rengeteg tapasztalatot szereztem már. Ha érdekel, írj privátot!
2014. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!