Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki tudja már az idei...

Van aki tudja már az idei (2014) emelt kémia / biosz írásbeli eredményét? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 14:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
Most jött meg az iskolába az emelt és kémia írásbeli, mindkettő 86%-ra sikerült, szerintem mindkét érettségi nehezebb volt, mint az eddigi években, főleg a kémia, a számolásokba könnyen bele lehetett bukni. Neked megvan már az eredmény?
2014. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a volt iskolámban javították, így sikerült megtudnom a kémia, illetve biológia eredményét. Szerintem a kémia nagyon egyszerű volt, hosszú évek óta nem volt ennyire egyértelmű, korrekt és egyszerű feladatsor (mindet megoldottam felkészülés gyanánt.) A számolások se voltak nehezek, találkoztam már sokkal szívatósabb számolási feladatokkal is, ráadásul az ideiben elég kevés számolási feladat volt... A kémia írásbelim 93% lett, a biológia 87. Viszont még nem láttam a kijavított feladatsort, szóval nem tudom, hogy esetleg fellebbezésnek van-e helye.
2014. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak bioszból emeleztem, 78% lett, nekem ez elég is lesz, hogy felvegyenek, amire jelentkeztem. (azt hittem jobb lesz :( )
2014. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Oltsatok le de nekem jó esetben 80% körül lesz a kémiám és orvosira készülök. Szabad megtudni hogy a kedves első két válaszoló hová szeretne menni ilyen százalékokkal?
2014. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép eredmény a 80% is, pláne kémiából! A pesti, illetve a debreceni orvosit jelöltem. Viszont azt még nem sikerült eldöntenem, hogy melyiket tegyem az első helyre.
2014. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a bioszt tudom még csak, 90% lett. Orvosira szeretnék menni és úgy vagyok vele, mint az előző válaszoló, Debrecen vagy Pest. :)
2014. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Srácok ne fossatok :D Tavaly vettek fel Szegedre 421 pontom lett biosz 83 kémia 68... :D
2014. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem is Szegedre vettek fel tavaly. Biosz írásbelim 78, kémia 72 lett. A szóbelik mondjuk mindkettőt felhúzták 80 felé. És annak ellenére hogy messze nem írtam 90 feletti írásbeliket, 260 emberből a 8adik legjobb átlagot hoztam első félévben. Mondjuk szerintem legalább 20 ponttal, ha nem 30cal nőni fog a ponthatár. De még ez sem megugorhatatlan.:D
2014. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Biztos nem fog 20-30 ponttal emelkedni. Átlagában siralmasak lettek a bioszok. És akik kémiából először mentek, azoknak se aratott 80%-ot a többsége.
2014. jún. 4. 22:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát ne legyen igazam. De ahogy olvasgattam, idén 60 körül van a kémia írásbeli átlag. Tavaly ez 40 alatt volt egyes megyékben, de a legjobbakban is alig haladta meg ezt a számot az átlag. A biosz szerintem változatlan lehet.

Ráadásul a tavalyi alacsony pontszámokon felbuzdulva rengetegen jelentkeztek orvosira. Majdnem kétszeres túljelentkezéssel kell számolni. Tavaly 400zal kevesebben jelentkeztek

Ez a növekedés természetesen Pestre nem igaz, ott maximum tíz pontos növekedés várható.

2014. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!