Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az írásbeli érettségi megtekin...

Az írásbeli érettségi megtekintésénél, vagyis júni.3. -án, ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
Akkor elég hétköznapi ruhában menni, vagy oda is öltöny kell.
2014. jún. 1. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kell kiöltözni!
2014. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég az utcai ruha, mintha rendesen iskolába mennél
2014. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Isten ments, kinevetnek a többiek. Majd a szóbelire öltözz ki.
2014. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ami a 3. válaszolót illeti, az kit érdekel hogy kinevetnek??? :) Nagy poéngyáros lehetsz. Vagy nagyon rossz gondolkodásmódú ember. Van egy jó mondás, hogy amit mások gondolnak rólad az nem a te dolgod.


Annyira rossz hogy az emberiség több mint fele ilyen, hogy meg akar felelni másoknak, hiszen nem a saját életedet éled ember, hanem amit a másik elvár tőled.

2014. jún. 1. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Húha, már ezért megérte válaszolni neked! Egyetlen szóból komplett jellemrajzot állítottál fel rólam, teljesen ingyen! Sose tudom meghálálni neked!
2014. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondom hogy jó emberismerő vagyok, de azt egy jobban odafigyelő ember már észreveszi másról hogy azzal minek foglalkozni. Bevallom azért figyelek én erre nagyon oda, mert régen én is nagyon függtem mindenkitől. Ez a középiskola évei alatt szűnt meg, ill. szüntettem meg, mert ráébredtem hogy semmi értelme, mert úgy nem az saját életem élem. Egyik napról a másikra nem lehet leszarni mások véleményét, hogy ha fél életed úgy élted.
2014. jún. 2. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne lovald bele magad túlságosan. Feltettél egy kérdést, kaptál választ, belekapaszkodtál egyetlen szavába, és azt hitted, hogy attól már ismersz engem. Most kiderül, hogy volt egy problémád, és ebből általánosítottál, hogy akkor nyilván másnak is ez van, és neked kell kigyógyítanod. Mellé. Kösz, jól vagyok, nem kérek a dilettáns mélyanalízisedből, menjél bármilyen ruhában megtekinteni, és lapozzál. Tényleg nem szükséges foglalkoznod velem.
2014. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem is kötelező megnézni egyébként

Meg egyáltalán nem kell puccba öltözni hozzá,

szokványos hétköznapi ruha teljesen jó

2014. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Sokan meg sem nézik az írásbelit (mert minek)

Én is csak azt néztem meg, hogy javított a tanár

Hol vesztettem pontot

2014. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok másokat kijavítani, csak olyan kedvemben voltam hogy ezt leírtam neked, ha nem tetszik nem kell elolvasni. A válaszaitokat köszönöm. Engem azért érdekel mit rontottam el meg mit nem, nem csak a pontok. :)
2014. jún. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!