Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üdv! Ha nem járok be az esti...

Üdv! Ha nem járok be az esti OKJ-s képzésre, meddig él a jogviszonyom? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal kapcsolatban kérdeznék, hogy:

2013.szeptemberétől esti okj képzésen vettem részt. Az első félévem sikeres volt, viszont rájöttem, hogy nekem erre nincs szükségem. Kiiratkozni azért nem szeretnék mert egyrészt így még 20 éves koromig (pár hónapig még) kapom a családi támogatást valamint édesanyám az adókedvezményt.


Ma voltam bent az iskolában, érdemleges infóval nem tudott szolgálni az iskolatitkár.


Meddig tudom a jogviszonyom fent tartani, ha ugye a 2. félévre nincs jegyem, így ugye az évem nincs/nem lesz meg, viszont augusztusban van lehetőség pótvizsgázni.



2014. jún. 3. 18:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!