Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen jegyekkel felvesznek...

Ilyen jegyekkel felvesznek egy gimnáziumba?

Figyelt kérdés

7. félévi jegyeim:

Magyar:4

Irodalom:4

Matek:3

Kémia:5

Töri:4

Infó:5

Biológia:4

Fizika:4

Földrajz:4

Angol:5



2014. jún. 5. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem fel de probáld meg felhozni a matekot minimum 4 re
2014. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok múlik a felvételen is, illetve azon melyik gimibe szeretnél menni. Rosszabb átlaggal is kerültek már be gimibe jó felvételivel.
2014. jún. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

7. évvégi jegyeim

matek:4

infó:4

a többi ugyanaz

2014. jún. 10. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Na az jo :-) am a felvételim sajnos borzalmas lett de amiket megjelöltem abba mind föl vettek és abba megyek amit 1 nek jelöltem meg :-)
2014. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen gimnáziumba. Hatalmas, elképesztő különbségek lehetnek két gimnázium között. Ha valami jó gimibe akarsz menni, akkor ez nagyon, de nagyon kevés. Nem tudok normális, valóban értékelhető választ adni a következő dolgok miatt: nem tudom milyen erősségű az általános iskolád, nem ismerlek téged, a családod, a baráti, ismerősi köröd, nem tudom mik a céljaid. Azt sem tudom, hogy kisujjból ráztad ki ezt a bizonyítványt, vagy még ezért is küszködtél. Egy valóban versenyképes gimnáziumban tisztes eredményt elérni szerintem csak úgy lehet, ha az általános iskolában a 8 éves kitűnőt kisujjból kirázza az ember, és viccnek gondolja az azért tett munkát. (értsd: nevetségesen kevésnek.) Ez önmagában nézve nem annyira rossz teljesítmény, de lehet kiemelkedően jó is, vagy borzasztóan rossz, a képességeid függvényében. Ha gondolod, leírhatom a saját tapasztalataimat és tanácsomat, ha te leírod nekem azokat a dolgokat, amik alapján véleményt tudok formálni.
2014. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jún. 16. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ,milyen gimnáziumba szeretnél jelentkezni.én úgy látom a környezetemben,már a gyengébb szakközepek is indítanak gimnázium részleget,aminek még annyi értelme sincs,mint a suli azon részének,ami ugye szakmát is ad.manapság mindenki gimibe akar járni,viszont szerintem ha nem vagy éltanuló,jobban megéri egy erős,jó hírű szakközépiskola.
2014. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó te hol laksz?
2014. júl. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!