Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen minorokat lehet felvenn...

Milyen minorokat lehet felvenni történelem-régészet BA-n? Van rá egyáltalán lehetőségem?

Figyelt kérdés
Most érettségizem és valószínűleg BTK-ra fognak felvenni, azonban a bölcsészkarról kicsit hiányosak az ismereteim. Tudnátok segíteni?

2014. jún. 5. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ELTE-ről tudok nyilatkozni, nem tudom, oda vettek-e fel. Ott bármilyen alapszakhoz bármilyen minort választhatsz, nem is kell feltétlenül a BTK-ról.
2014. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az túlzás, hogy felvettek, de a rangsoromban az lesz elérhető. Bár holnap szóbelizem még töriből, attól is függ, de nem hiszem, hogy annyira el tudom szúrni. Tehát igen, ELTE BTK! Csak nem tudom, hogy mindez hogyan működik és azt hittem, hogy régészet szakiránnyal és valamilyen specializációval nem vehetek fel minort...
2014. jún. 5. 22:30
 3/6 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy régészet mellé nem lehet felvenni minort, mert ez egy szinte mindent átfogó szak.
2014. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagyis bocs, az utolsó kommentelő vagyok, tehát én is úgy tudtam, hogy választott minort nem lehet felvenni mellé (de nem biztos, még nem járok egyetemre), viszont azt tudom, hogy a törit kötelező minorba felvenni a régészethez.
2014. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából most, hogy mindenen túl vagyok még a régészet is rizikós. Elértem a tavalyi ponthatárt, ami az elvárásaimat messze alulmúlja, szóval lehet, hogy semmis a kérdésem...remélem, hogy meglesz, akkor talán ráérek majd ezen agyalni :)
2014. júl. 7. 00:19
 6/6 anonim válasza:
Én is régészetre akartam menni, de szerintem nekem nem lesz meg, tehát megyek törire, ha oda felvesznek, aztán megpróbálok lehet átjelentkezni, vagy még nem tudom mi lesz. Úgy tudom a töri szak is egész jó.
2014. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!