Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4,6-4,7-es átlag milyen?

4,6-4,7-es átlag milyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem annyira jó. Most hetedikes vagyok. Német nemzetiségi suliba járok és németből ötös vagyok. Töri, irodalom, nyelvtan, info és a készségtantárgyak ötösök, a többi szóval természettudományok és matek négyes. Nyolcadik félévre a kémiából, fizikából és talán bioszból is sikerül az ötös, csak túl lusta vagyok és most ezért nem ment. Milyen gimnáziumot ajánlotok ilyen átlaggal? Mondjuk két erősebbet amihez egy jó felviteli kell, pár "közepes", és egy menekülő útvonal, hogy ide még a 3-as 4-es tanuló is bekerül.

Bocsi a hülye megfogalmazásért, remélem azért érthető, és köszönöm a válaszokat. Ja és lehetőleg Budapesti gimnáziumokat írjatok. Köszönöm.



2014. jún. 6. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Elég gyenge, de szakközépbe jó lesz.
2014. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mááá mér' ne lenne annyira jó? Szerintem tökéletes.
2014. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha írsz egy jó felvételit, bárhova bekerülhetsz még

ez egy jó átlag

2014. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a jó felvételi mit jelent? 75-80 fölötti?
2014. jún. 6. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Ez relativ. Lehetsz valamiből 10-es, és mégsem tudod a felvételit megírni még 50%-ra sem, illetve fordítva.

Mi az ami érdekel?

Így nem lehet semmit ajánlani.

2014. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg gimi van a fővárosban, neked kéne kiválasztani, melyik tetszene, mi hiába mondanánk akármit -

Melyik kerületben keresnél?

2014. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kerület igazából mindegy, azért lehetőleg Pesten. Max. korábban kelek :D
2014. jún. 8. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem kell izgulnod, ez az atlag nagyon jo!!Gy jo kozpontival bárhová bejuthatsz!!Sok sikert! ;)
2014. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!