Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajori Gimnázium matek...

Városmajori Gimnázium matek tagozatrol velemeny? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Jovore felvetelizek,de mar most erdekel ez a suli foleg a matek tagozat(mivel matekbol vagyok a legjobb).Szeretnek tobbet tudni a gimi matek tagozatarol pl. kozosseg,tanarok,eros vagy nem,nehez a szobeli?,miket szotak kerdezni a szobelin?,hany pontos felvetelit kell irni ahoz ,hogy szobeli nelkul felvegyenek?

MINDEN ERDEKEL!UGY HOGY IRHATOK BATRAN!



2014. jún. 6. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden évben más ponthatártól vesznek fel szóbeli nélkül. Matekra nehezebb a szóbeli, mint minden más szakra, és nehezebb is bejutni szóbeli nélkül, de nem vészes. A matek elvileg v. infóval v. fizikával van együtt-osztályfelezéssel. Mindkettő nagyjából közel van a matekhoz, így viszonylag jó az osztályközösség is az összes d osztályban. Nekem a közösség szuper-persze mindenkinek más a véleménye. A tanáraimat szeretem. Erős iskola és azt nem mondom, hogy könnyű. Én ugyan nem matek osztályba járok, de vannak óráim matekosokkal, akik szeretik. Ha érdekel a matek, akkor szerintem ez a neked való osztály.
2014. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hány éves tagozat?
2016. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4
2016. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!