Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgy néz ki, a pontjaim alapján...

Úgy néz ki, a pontjaim alapján fel fognak venni a SOTE ÁOKra. Orvos szeretnék lenni, mégis most a finishben kicsit megijedtem. Nem vagyok elég magabiztos, hogy nekem menni fog ez a rengeteg tanulás. Esetleg valami vélemény az odajáróktól?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 23:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem, menni fog az
2014. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Rengeteget kell tanulni, nem aza szak ami mellett az egyetemi bulik királya leszel, mert örülsz ha alszól néha.

De ha szereted és van elhivatotságod menni fog és megéri.

Kell hozzá az elszántság,(és a minden másról lemondás) anélkül tuti bukta, elég sok ilyet láttam.

Nem elbizonytalanitani akarlak, de jobb ha ebben biztos vagy, nézz magadba őszintén mennyit áldoznál rá.

Sok sikert hozzá!

2014. jún. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért mondja egy csomó ember, hogy mindenről le kell monani...

Kell a nagy fenét. Éjszakázni se éjszakáztam soha, pedig már az ötödik évet taposom.

Sokat kell tanulni, persze, hogy sokat kell, de azért meg lehet oldani úgy, hogy életed is legyen mellette, és 6 év után ne csak az jusson eszedbe, hogy "az egyetemen semmi mást nem csináltam, csak tanultam...".

2014. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Egyet értek az utolsóval, ez a sok vészmadárkodás már az agyamra megy... Viszont a magabiztosság az nagyon kell. Azon áll vagy bukik minden, szóval hinned kell magadban.

Ha elhiszed, hogy megtudod csinálni, akkor minden menni fog :)

Amúgy az ért ne úgy képzeld el, hogy felvesznek, szeptemberben beteszed a lábad az egyetemre, és egyből rád vernek 600 oldalnyi anyagot. Van egy szoktatási időszak, ami mondjuk nem tart sokáig, de elég ahhoz, hogy megszokd a légkört.

Szerintem egyébként van egy valóságtorzító ereje a légkörnek :D sokszor voltam úgy, hogy normálisan el sem hittem volna, hogy bizonyos dolgokat képes vagyok megcsinálni. De mivel ott a tudat, hogy előtted már sok ezren végigjárták az utat, meg az évfolyamtársaid is hasonló cipőben járnak, természetesnek veszed, amikor szinte a lehetetlent kell megpróbálnod. Ezt majd akkor fogod látni, ha már aktuális lesz :)

2014. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan tanulsz akkor nincs gond. Egyébként nekem is sok ismerősöm 2. évben bukott, illetve volt aki el se ment vizsgázni mert az már nagyon nehéz.
2014. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Meg végülis nem csak a SOTE létezik, hanem van

DOTE, SZTE, PTE is -

2014. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jah, pl. pécsre mész akkor könnyebb dolgod lesz.
2014. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom egyesek miért hiszik azt, hogy a vidéki egyetemeket könnyebb elvégezni....

Talán jártatok oda is? Ha nem, akkor nem kell okoskodni. Mindenhol ugyanaz a tananyag.

2014. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

De tudod mit kérdező?

Ha itt úgy is megmondták az okosak, hogy vidéken nem kell annyit tanulni: hát gyere vidékre. Szegeden pl. király a hangulat, a diploma meg ugyannyit ér, mint a sotés.

2014. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nincs de 2 ismerősöm jár oda és mindketten meg tudják oldani a hobbijukat és a szórakozást mellette.

Persze ők okosak,de ha pontok alapján oda felvesznek,neked se lesz gond..

2014. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!