Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A ti iskolátokban lehet inni...

A ti iskolátokban lehet inni óra közben?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 07:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Általános és középiskolában nem lehetett, egyetemen igen, enni is (bár volt olyan tanár akit zavart)
2014. jún. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nalunk igen.
2014. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk enni nem, de inni igen
2014. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha mondjuk csuklott v köhögött vki és megkérdezte a tanár .xd
2014. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nálunk lehet inni, de van olyan tanár akit meg kell azért kérdezni, de ő is megengedi mindig
2014. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert nálunk pár tanár nem engedi, hogy igyunk órán, de szerintem nagyon nagy hülyeség ez a szabály. De ezek szerint nem csak nálunk van ilyen...
2014. jún. 7. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk gimiben lehetett, gyakran még a tanárok is kávéval, bögre teával, vagy üveg vízzel jöttek be. Mondjuk volt olyan tanár, akinél még a székemet sem mertem odébbhúzni, egyszer majdnem meg is fulladtam, mert valami birizgálta a torkomat, és nagyon kellett köhögnöm, és már cikinek éreztem, hogy 10 perce köhögök, ezért próbáltam visszafojtani, és nem mertem inni, életem legrosszabb órája volt.:D
2014. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Egy órát nem bír ki valaki ivás nélkül??? Evésről nem is beszélve. Arra van a tízórai szünet.
2014. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez csak az utóbbi idők divatja, de mondjuk a megelőző száz évben még az ötlet sem merült fel, hogy bárki is óra közben igyon. És mindenki kibírt 45 percet egyben szomjan. Mostanra megfordult a dolog, sokan azért nem bírják ki, mert meg sem fordul a lehetőség a fejükben, hogy ne azonnal egyenek vagy igyanak, ahogy eszükbe jut, és meg sem próbálják.
2014. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!